|| BankoMac.Forum.St ||Sanal Alemin En KRAL iddaa Sitesi
[img]http://www.tekplatform.com/images/uyeol.gif/img]

LUTFEN FORUM SITEMIZE UYELIM 30 SN SURMEMEKTEDR.. SADECE DESTEK OLMAK ICIN BIZE UYE OLUNUZ ...
[img]http://www.tekplatform.com/images/uyeol.gif/img]

LUTFEN FORUM SITEMIZE UYELIM 30 SN SURMEMEKTEDR.. SADECE DESTEK OLMAK ICIN BIZE UYE OLUNUZ ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin en kral iddaa Sitesi

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

City'den Silva bombası!

Go down 
AuthorMessage
berke1903
Moderatör
Moderatör
berke1903

Tuttugunuz Takım Tuttugunuz Takım : Beşiktaş
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 37
Yaşım Yaşım : 31
Nerelisin Nerelisin : Bartın
Lakap Lakap : James Bond
Rep Gücü Rep Gücü : 105

City'den Silva bombası! Empty
PostSubject: City'den Silva bombası!   City'den Silva bombası! Icon_minitimeThu Jul 01, 2010 6:52 am

Manchester City, Valencia'nın İspanyol yıldızı David Silva ile anlaştığını ve milli oyuncuyla 5 yıllık sözleşme imzalanacağını duyurdu..
City'den Silva bombası! DavidSilva_arkadan01
Premier League ekiplerinden Manchester City, ekonomik sıkıntıları nedeniyle yıldız futbolcularını satmak zorunda kalan Valencia'nın milli futbolcusu David Silva ile anlaştığını duyurdu.

Dünya Kupası'ndan sonra sağlık kontrolünden geçecek ve City'e olan transferini tamamlayacak olan Silva, yeni takımıyla 5 yıllık sözleşme imzalayacak.

City'nin resmi internet sitesine konuşan 24 yaşındaki futbolcu, "Öncelikle Valencia Kulübü'ne, sadık taraftarımıza, takım arkadaşlarıma ve teknik ekibe teşekkür ederim. Valencia'da 6 çok güzel yıl geçirdim. Beni keşfettiler ve benim için hep özeli bir kulüp olarak kalacaklar" dedi.

Yeni bir sayfa açmak için doğru zaman olduğunu vurgulayan Silva, "İngiltere ve Manchester City'de oynamak için sabırsızlanıyorum. Premier League'in dünyadaki en iyi liglerden biri olduğuna inanıyorum. City'ye başarı getirmek ve onlarla beraber kupalar kazanmak istiyorum" diye konuştu.

MANCİNİ'NİN SÖZLERİ
Silva'nın transferi hakkında konuşan City Teknik Direktörü Roberto Mancini, Silva'nın 1968'den sonraki ilk şampiyonluğunu kovalayan takıma "büyük, büyük etki" yapmasını beklediğini söyledi.

David Silva'nın Avrupa'nın en iyi orta saha oyuncularından biri olduğunu söyleyen İtalyan teknik adam, "David Silva'yı kadromuza katmakla, kulübe en iyi oyuncuları getirdiğimizi dünyaya göstermiş olduk. Umut ediyoruz ki Premier League'de şampiyon olabilmek için rekabet edeceğiz. Oyuncular, Manchester City'de olanları gördüğünde, bu takımın güçlenmesinden etkileniyor ve takımın bir parçası olmak istiyorlar" dedi.
Back to top Go down

City'den Silva bombası!
Back to top 
Page 1 of 1