|| BankoMac.Forum.St ||Sanal Alemin En KRAL iddaa Sitesi
[img]http://www.tekplatform.com/images/uyeol.gif/img]

LUTFEN FORUM SITEMIZE UYELIM 30 SN SURMEMEKTEDR.. SADECE DESTEK OLMAK ICIN BIZE UYE OLUNUZ ...
[img]http://www.tekplatform.com/images/uyeol.gif/img]

LUTFEN FORUM SITEMIZE UYELIM 30 SN SURMEMEKTEDR.. SADECE DESTEK OLMAK ICIN BIZE UYE OLUNUZ ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin en kral iddaa Sitesi

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

"Adanaspor önemli bir adam aldı"

Go down 
AuthorMessage
berke1903
Moderatör
Moderatör
berke1903

Tuttugunuz Takım Tuttugunuz Takım : Beşiktaş
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 37
Yaşım Yaşım : 31
Nerelisin Nerelisin : Bartın
Lakap Lakap : James Bond
Rep Gücü Rep Gücü : 105

"Adanaspor önemli bir adam aldı" Empty
PostSubject: "Adanaspor önemli bir adam aldı"   "Adanaspor önemli bir adam aldı" Icon_minitimeThu Jul 01, 2010 6:57 am

Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş, eski talebesi ve Adanaspor'un yeni transferi Bülent Bölükbaşı'nı değerlendirdi..
"Adanaspor önemli bir adam aldı" Bulentbolukbasi_bayramakgul_imza
Adanaspor'un büyük bir iş yaptığını söyleyen Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş, "Bülent Bölükbaşı Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ile beraberken beni aradı ve Adanalı olduğunu, memleketine dönmek istediğini söyledi. Ben de kendisine hayatta herşey para değil. Ailenin yanında olman gerekiyorsa Adana'ya gitmen doğru. Yoksa Bülent Bölükbaşı Boluspor'a gelecekti. Bülent çok beğendiğim sevdiğim bir futbolcu.. İyi futbolculuğunun yanı sıra Adanaspor önemli bir ADAM aldı.. Bülent adam gibi adamdır. Gitmesine üzüldüm" dedi.

Boluspor olarak 3-4 oyuncu aldıklarını ve henüz transferi bitirmediklerini belirten Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş, "Yeni bir kadro kuruyoruz. Transferler yapılıyor, almak istediğimiz önemli oyuncular var. Yönetimimiz elinden geleni yapıyor. Boluspor, Karşıyaka ve Adanaspor ligin önemli takımları.. Adanaspor iskelet kadrosunu koruyor, büyük avantaj. Başarılı bir hocası ve istikrarlı bir başkanları var. Biz Boluspor olarak yeniden bir takım kuruyoruz" şeklinde konuştu..

Kale dışında her yerde oynadığını söyleyen yeni transfer Bülent Bölükbaşı ise Adanspor Başkanı Bayram Akgül'le olan görüşmesini özetledi.

HEYECANLANDIM
Adanaspor ile sözleşme imzaladığı için çok mutlu olduğunu ve yıllar sonra evine döndüğünü söyleyen Adanaspor'un yeni transferi Bülent Bölükbaşı, hiç bu kadar heyecanlanmadığını dile getirdi.

Başkan Bayram Akgül ile olan transfer görüşmesinde konu Adanaspor olunca sözleşmeyi hemen imzaladığını kaydeden Bülent Bölükbaşı, "Başkanımızla önceden tanışmışlığımız var. Adanaspor'u nerelere getirdiği herkes biliyor. Kemal hoca zaten beni isteyen biri.. Adanaspor da benim biryerlere geldiğim kulüp. Bu yüzden görüşmemiz fazla sürmedi" dedi.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Adanaspor'dan şampiyon olduğu sene ayrıldığını ve inşaallah döndüğü bu yılda da Adanaspor'un şampiyonluk yaşayacağına inandığını vurgulayan Bülent, taraftarların heyecanlı olduğunu bildiğini ancak kendisinin taraftardan daha çok heyecanlı olduğunu belirtti.

İskelet kadronun bozulmamasının Adanaspor için önemli olduğuna dikkat çeken tecrübeli futbolcu, şu anda Adanaspor'un zirvede bir takım olduğunu ve Adanaspor'un da bu sezon arzu ettiği başarıyı yakalayacağına inandığını kaydetti...

ADANA SÜPER LİG'E LAYIK
Adanaspor'dan ayrıldıktan sonra yıllardır dışarıda futbol oynadığını ve forma giydiği takımların Adana'dan fazlası olmadığını aksine eksikleri olmasına rağmen Süper Lig'de mücadele ettiklerini ifade eden Bülent Bölükbaşı, "Hem Süper Lig'de oynuyorlar, hem de kalıcı olabiliyorlar. Ama artık Adana'da bazı şeylerin değiştiğine inanıyorum. İyi şeyler yapacağımıza inanıyorum. Adana şehri Süper Ligi hakediyor. Adanaspor hem başkanıyla, hem hocasıyla, hem taraftarıyla hem de futbolcu kadrosuyla Süper Lig'e layık" ifadelerini kullandı..

HER YERDE OYNADIM
Kalecilik hariç birçok mevkiide oynadığını ve nerede görev verilirse elinden geleni yaptığını sözlerine ekleyen Bülent Bölükbaşı konuşmasını şöyle tamamladı:
"Sağbek, solbek, stoper, orta saha, forvet kısacası kalecilik hariç heryerde oynadım. Burada önemli olan benim nerede oynayacağım değil, benim Adanaspor'a nerede katkı koyacağım önemli. İleriye dönük orta saha, forvetin arkasında başarılı olurum. Ancak hocamla konuşmadık belki hocam daha farklı bir bölgede ihtiyaç duyacaktır. Bu yüzden takıma nerede faydalı olabileceğim önemli. Geçen sene Giresun'la Adana'ya geldiğimizde 1-0 kazandık. Bir tarafta şampiyonluğa oynayan memleketin, diğer tarafta ekmek yediğin takım. Duygusal anlamda çok zor bir karşılaşmaydı.."

Kılıç: "Bülent'in varlığı takıma güç verecek"
Adanaspor teknik direktörü Kemal Kılıç, Bülent Bölükbaşı gibi yetenekli bir oyuncuyu transfer ettikleri için mutlu olduklarını söyledi. Bülent'in Adanaspor'a çok faydalı olacağına inandığını vurgulayan Kılıç, "Futbolcu olarak son derece kariyerli ve tecrübeli bir oyuncu. Adanalı olması da bizim için bir avantaj. Her yıl oynamış ve başarılı olmuş. Boş geçmiş sezonu yok. Bülent'in varlığı takıma güç verecek. 34 yaşında olmasına rağmen halen hırslı ve arzulu. Adanaspor formasıyla başarılı olacağına inanıyorum. Ağabeylik yapacak oyuncuya ihtiyacımız vardı. Tecrübesiyle, karakteriyle çok faydalı olacağına inanıyorum. Bu nedenle çok isabetli bir transfer" dedi.

AKGÜL: "Bülent'ten beklentimiz büyük"
Kulüp Başkanı Bayram Akgül ise Bülent'in kişiliği ile de Adanaspor'un başarısına katkı sağlayacağına inandığını belirterek, "Bülent Bölükbaşı Adana'nın yetiştirdiği en önemli oyunculardan biri. Süper Lig'de kendini kabul ettirmiş ve herkesin beğenisini kazanmış bir oyuncu. Adanaspor'un son yıllarda ihtiyaç duyduğu, ağabeylik sorununu Bülent ile çözeceğiz. Ayrıca kişiliği ile de genç oyunculara örnek olacak ve yeni sezonda Adanaspor'un başarısında büyük rol oynayacak bir oyuncu. O'ndan beklentimiz çok büyük" diye konuştu.

Aykut, Kaan ve Cem kampa gidiyor
Adanaspor kamp öncesi Adana'da toplanacak. Turuncu-Beyazlı takımda altyapıdan 3 oyuncu Kartepe kampına götürülecek. Aykut, Kaan ve Cem Kartepe kampına katılacak genç oyuncular olarak belirlendi.
Back to top Go down

"Adanaspor önemli bir adam aldı"
Back to top 
Page 1 of 1